osłony wewnętrzne i zewnętrzne

Rolety oraz żaluzje wewnętrzne Lubartów pozwolą Ci ochronić wnętrze przed nadmierną ilością promieniowania słonecznego i zapewnić prywatność. Będą idealnym wyborem do sypialni, łazienki, czy w oknach wychodzących na ulicę.

Rolety dodatkowo gwarantują wysokie walory estetyczne. Odpowiednia izolacja termiczna natomiast gwarantuje optymalną temperaturę w pomieszczeniach, a to pozwala nam zaoszczędzić dodatkowe pieniądze.

ŻALUZJE PLISOWANE PLISY LUBARTÓW

Żaluzje plisowane Lubartów to osłony okienne, których materiał sprasowany w harmonijkę jest umieszczany między specjalnymi profilami. Może być zamontowana do listwy przyszybowej za pomocą wkrętów lub metalowych/tworzywowych zaczepów. Mamy pełną kontrolę nad stopniem zacienienia pomieszczenia poprzez ustawienie materiału w dowolnym miejscu szyby- na górze, na dole, na środku lub zakryciem całego okna.

ŻALUZJE PANELOWE LUBARTÓW

System żaluzji o pionowych pasach tkanin Lubartów sprawdzi się idealnie jako przesłona dużych powierzchni. Panele wykonane są z tkanin roletowych i, w zależności od wariantu, zasuwanie lamel jest możliwe na jedną lub dwie strony jednocześnie. Standardowy montaż to ten do sufitu, dostępny jest również montaż szyny żaluzji do ściany. Sterowanie żaluzjami odbywa się ręcznie, przy użyciu sznurka lub łańcuszka, na życzenie klienta można je wyposażyć w sterowanie elektryczne.

ROLETY DZIEŃ I NOC LUBARTÓW

Rolety dzień i noc Lubartów to system zbudowany z dwóch różnych materiałów, które dzięki naprzemiennym nałożeniu materiałów pozwalają na sterowanie natężeniem światła wpadającym do pomieszczenia. Ich maksymalna szerokość to 230cm. Możliwy montaż do sufitu, ściany czy we wnęce okiennej.  Sterowanie roletami jest proste, opiera się na samoblokującym się mechanizmie sterowanym łańcuszkiem kulkowym, możliwe jest również sterowanie elektryczne.

System rolet B27 posiada zalety systemów kasetowych i wielkogabarytowych. Idealnie sprawdzi się dla osób zainteresowanych możliwością przesłonięcia dużych powierzchni oraz montażu poza skrzydłem okiennym.

ŻALUZJE BAMBUSOWE

System żaluzji bambusowych Lubartów o lamelach szerokości 25mm nada charakteru każdemu wnętrzu na wiele lat, a jego montaż jest dziecinnie prosty. Można zamontować je w świetle szyby, na ścianie, suficie, we wnęce okiennej i na skrzydle okiennym z wierceniem lub bez wiercenia- na zaczepy zakładane na ramę okna z góry. Sterowanie odbywa się za pomocą mechanizmu samoblokującego przy użyciu sznurka do podnoszenia żaluzji oraz drewnianego pokrętła do regulacji zaciemnienia.

ROLETY RZYMSKIE LUBARTÓW

Rolety rzymskie Lubartów są jednocześnie funkcjonalne i bardzo dekoracyjne. Ten system żaluzji o pionowych pasach tkaniny dostępny jest w szerokościach 127 mm i 89 mm. Możliwe jest zasuwanie lamel na jedną, jak i na dwie strony równocześnie. Standardowo montuje się go do sufitu, gdzie szyna żaluzji wpinana jest do klipów montażowych przytwierdzonych za pomocą kołków. Istnieje możliwość montażu do ściany za pomocą klipów i kątowników.

Moskitiery Lublin ramkowe oferowane przez nas

Proponujemy wysokiej jakości moskitiery  w przystępnych cenach, stanowiące skuteczne zabezpieczenie przed insektami, kurzem i pyłem. Nasze moskitiery wykonane są ze specjalistycznych, trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Siatka, z jakiej wytwarzane są nasze produkty posiada optymalną wielkość oczek, która zapewnia kompleksową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi oraz jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, przytwierdzenie siatki do aluminiowej oprawy powoduje odpowiednie przystosowanie do zmieniających się warunków atmosferycznych.

 

ROLETY ZEWNĘTRZNE LUBARTÓW poprawiają stopień izolacji termicznej domu, zapewniają bezpieczeństwo i ochronę przed włamaniem, pozwalają na zachowanie komfortu i swobody. Wyposażenie ich w system sterowania gwarantuje wygodę użytkowania. Wielość wariantów w zakresie osłon wewnętrznych, takich jak rolety wolnowiszące, rolety przyszybowe, rolety dzień noc, żaluzje, moskitiery i plisy w różnych wzorach i stylach zapewniają estetyczne i funkcjonalne wykończenie wnętrza. 
W naszej ofercie osłon zewnętrznych, znajdziecie Państwo m.in.:

– rolety antywłamaniowe LUBARTÓW

– żaluzje antywłamaniowe Lubartów

– markizy Lubartów

– żalzuje fasadowe Lubartów

Nasza oferta

Nie znalazłeś tego czego szukasz? Zadzwoń do nas! Zawsze znajdziemy rozwiązanie!

Okna Lubartów Zbigniew Janczara

Punkt sprzedaży:
20-301 Lublin
ul.Fabryczna 15/6
NIP: 7141190851
Lubartów:
Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Administratorem danych osobowych jest firma PUH Zbigniew Janczara z siedzibą w Lublinie, ul. Fabryczna 15/6, NIP 7141190851. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane tylko w celu odpowiedzi na zadane pytanie.  Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne w celu kontaktu. Dane osobowe nie będą przechowywane. Odbiorcami danych będą podmioty współpracujące w Administratorem Danych w celu zapewnienia prawidłowej realizacji wydarzenia. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych,  narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

OKNA PCV ABAKUS Lubartów wykonane z polichlorku winylu, który utrzymuje odpowiednią temperaturę pomieszczenia.
To energooszczędne, a przy tym tanie rozwiązanie.

OKNA VEKA Lubartów zapewniają wysoką jakość i nowoczesny design. Idealne dla wymagających użytkowników.

OKNA SONAROL Lubartów łączą w sobie dbałość o detale i najniższe ceny. Testowane w różnych warunkach, wyróżniają się parametrami technicznymi.

Okna Lublin | Drzwi wewnętrzne Lublin | Bramy garażowe Lublin | Moskitiery Lublin | Rolety Lublin

najlepszej jakości okna Lubartów, parapety, klamki, rolety zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, nawiewniki okienne, stolarki aluminiowe, osłony wewnętrzne: żaluzje, rolety, moskitiery, plisy, bramy garażowe Lubartów