BRAMY GARAŻOWE LUBARTÓW

BRAMY GARAŻOWE

Bramy segmentowe Lubartów to odpowiednie rozwiązanie dla klientów, którzy cenią sobie swobodę i łatwość obsługi. Bramy można obsługiwać ręcznie, ale również elektronicznie. System jest dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Zaletą naszych bram jest to, że pracują bardzo cicho i płynnie. Nie trzeba używać dużo siły, by je otworzyć, dlatego są odpowiednie dla każdego użytkownika. Mogą być one instalowane w każdym otworze garażowym. Zapewniają idealny przejazd dla samochodów, bez obawy o uszkodzenia.

Napędy elektryczne do bram Lubartów są dopracowane pod każdym kątem. Nie stanowi dla nich problemu żadna brama. Działają płynnie i cicho. Ten komfort użytkowania rozkocha w sobie niejednego użytkownika. Brama sama otwiera się i zamyka. Trwałość i łatwość obsługi zamknięte w niewielkich elementach. To nie tylko wygoda, ale i bezpieczeństwo dla domu. W wyborze pozostawiamy obsługę za pomocą klasycznego podłączenia zasilania, alternatywnych źródeł energii oraz przy pomocy modułu słonecznego.

Automatyczna brama Lublin to niezbędny element życia osób, które cenią sobie wygodę i oszczędność czasu. Bramę obsługiwać możesz z wybranego przez siebie miejsca. Nie musisz już męczyć się z ręcznym otwieraniem bramy. To rozwiązanie zostało stworzone właśnie dla Ciebie! W naszych rękach jest już status SOMFY EXPERT, który nadawany jest SOMFY firmom. Dla takiego wyróżnienia poświęciliśmy wiele godzin pracy, szkoleń, wysiłku, aby sprostać Państwa wymaganiom. Dzięki temu nasi pracownicy posiadają obszerną i najnowszą wiedzę na temat produktów firmy.

BRAMY PRZEMYSŁOWE

Bramy przemysłowe Lubartów dadzą niesamowity komfort użytkowania, przy ogromnej trwałości. Grubość panela to 40 mm. Monolityczne wypełnienie, które stanowi pianka PUR o gęstości min. 38 kg/m3, to idealnie wyważone wartości, które wpływają na jakość produktu. W skład bram wchodzą również powłoka podkładowa i zewnętrzna poliestrowa, każda warstwa dokładnie do siebie przywiera, co zapobiega rozklejaniu się. Bramy Lubartów odporne są na każde warunki atmosferyczne. Ich szczelność zatrzymuje odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach. Każdy panel posiada uszczelkę EPDM oraz klasę odporności ogniowej BEN 13823. Panele dostępne są w 2 wysokościach: 500 mm i 610 mm, brama to kombinacja tych wysokości.

BRAMY DWUSKRZYDŁOWE

Bramy skrzydłowe Lubartów dają możliwość dwojakiego otwierania. Zależy nam na komforcie użytkowania, dlatego pozostawiamy do wyboru możliwość otwierania: do wewnątrz lub na zewnątrz. Same skrzydła otwierane są poziomo. Zamek, który łączy skrzydła czynne i bierne, wykonany jest z najbardziej wytrzymałego tworzywa, który będzie służył przez wiele lat. Grubość panela wynosi 40 mm. Jest to idealna miara, która pozwala na bezpieczne i wygodne używanie. Pianka, która stanowi wypełnienie, zabezpieczona jest obustronnie blachą, która z kolei pokryta jest powłoką podkładową i zewnętrzną poliestrową. Pozostawiamy do Państwa wyboru możliwość zamontowania automatyki, która ułatwi korzystanie z bram skrzydłowych Lubartów. Części składające się na wyposażenie bramy, dobrane są kolorystycznie do koloru wypełnienia, tak by wszystko prezentowało nowoczesny styl.

Nasza oferta

Nie znalazłeś tego czego szukasz? Zadzwoń do nas! Zawsze znajdziemy rozwiązanie!

Okna Lubartów Zbigniew Janczara

Punkt sprzedaży:
20-301 Lublin
ul.Fabryczna 15/6
NIP: 7141190851
Lubartów:
Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Administratorem danych osobowych jest firma PUH Zbigniew Janczara z siedzibą w Lublinie, ul. Fabryczna 15/6, NIP 7141190851. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane tylko w celu odpowiedzi na zadane pytanie.  Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne w celu kontaktu. Dane osobowe nie będą przechowywane. Odbiorcami danych będą podmioty współpracujące w Administratorem Danych w celu zapewnienia prawidłowej realizacji wydarzenia. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych,  narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

OKNA PCV ABAKUS Lubartów wykonane z polichlorku winylu, który utrzymuje odpowiednią temperaturę pomieszczenia.
To energooszczędne, a przy tym tanie rozwiązanie.

OKNA VEKA Lubartów zapewniają wysoką jakość i nowoczesny design. Idealne dla wymagających użytkowników.

OKNA SONAROL Lubartów łączą w sobie dbałość o detale i najniższe ceny. Testowane w różnych warunkach, wyróżniają się parametrami technicznymi.

Okna Lublin | Drzwi wewnętrzne Lublin | Bramy garażowe Lublin | Moskitiery Lublin | Rolety Lublin

najlepszej jakości okna Lubartów, parapety, klamki, rolety zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, nawiewniki okienne, stolarki aluminiowe, osłony wewnętrzne: żaluzje, rolety, moskitiery, plisy, bramy garażowe Lubartów