Akcesoria do okien

Nawiewniki okienne Lubartów to świetne rozwiązanie by do Twojego domu cały czas napływało nowe powietrze. Nie poczujesz tego w postaci nieprzyjemnego przewiewu, ale w postaci lekkości oddychania i świeżego powietrza. Polecamy montaż w górnej części okna lub na kasacie rolety. Stosowane z wentylacją naturalną, mechaniczną wywiewną lub wentylacją hybrydową. Dają możliwość montażu na oknach z PCV, drewna lub aluminium.

KLAMKI

ROTO SWING to nowoczesna linia klamek, która stanowi, tzw. wisienkę na torcie. Wykończenie okna ma ogromne znaczenie na odbiór całości, a tym wykończeniem jest właśnie klamka. To ona nadaje mu indywidualny styl i charakter. Nasze klamki idealnie dopasowują się do ręki, dzięki temu będziesz chciał coraz częściej otwierać i zamykać swoje okna. Przy ogromnym komforcie użytkowania, gwarantujemy również trwałość, jakość i funkcjonalność. Wybór klamek zadowoli nawet najbardziej wybrednego klienta

Przeznaczone do:

-rozwiernych/rozwierno-uchylnych okien i drzwi balkonowych

-z drewna i z PVC

-systemów uchylno-przesuwnych/przesuwnych i harmonijkowych

-z drewna i z PVC w specjalnych odmianach okuć, odpowiednich do tych systemów

-skok klamki co 45 stopni , możliwość stosowania do okien z mikrowentylacją.

Nasza oferta

Nie znalazłeś tego czego szukasz? Zadzwoń do nas! Zawsze znajdziemy rozwiązanie!

Okna Lubartów Zbigniew Janczara

Punkt sprzedaży:
20-301 Lublin
ul.Fabryczna 15/6
NIP: 7141190851
Lubartów:
Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Administratorem danych osobowych jest firma PUH Zbigniew Janczara z siedzibą w Lublinie, ul. Fabryczna 15/6, NIP 7141190851. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane tylko w celu odpowiedzi na zadane pytanie.  Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne w celu kontaktu. Dane osobowe nie będą przechowywane. Odbiorcami danych będą podmioty współpracujące w Administratorem Danych w celu zapewnienia prawidłowej realizacji wydarzenia. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych,  narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

OKNA PCV ABAKUS Lubartów wykonane z polichlorku winylu, który utrzymuje odpowiednią temperaturę pomieszczenia.
To energooszczędne, a przy tym tanie rozwiązanie.

OKNA VEKA Lubartów zapewniają wysoką jakość i nowoczesny design. Idealne dla wymagających użytkowników.

OKNA SONAROL Lubartów łączą w sobie dbałość o detale i najniższe ceny. Testowane w różnych warunkach, wyróżniają się parametrami technicznymi.

Okna Lublin | Drzwi wewnętrzne Lublin | Bramy garażowe Lublin | Moskitiery Lublin | Rolety Lublin

najlepszej jakości okna Lubartów, parapety, klamki, rolety zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, nawiewniki okienne, stolarki aluminiowe, osłony wewnętrzne: żaluzje, rolety, moskitiery, plisy, bramy garażowe Lubartów