PARAPETY ZEWNĘTRZNE I WENĘTRZNE LUBARTÓW

Nasze parapety wewnętrzne i zewnętrzne Lubartów cechuje wiele zalet. Przede wszystkim estetyczny wygląd, można je dopasować do wszystkich wnętrz. Niepowtarzalny design i staranne wykończenie. Materiały: PCV, kamień, marmur stali czy aluminium to duża wytrzymałość na czynniki mechaniczne. Parapety Lubartów są sztywne i nie wyginają się. Dodatkowo odporność na warunki zewnętrzne pozwoli przetrwać nawet silne nasłonecznienie i nie doprowadzi to do deformacji parapetów Lubartów. Proponujemy szeroką paletę kolorów, wzorów, faktur i rodzajów oklein.  Ogromną zaletą jest łatwość pielęgnacji i czyszczenia, a przy tym najbardziej korzystny stosunek ceny do jakości.

Parapety wewnętrzne z aglomarmuru (konglomeratu) stanowią świetną alternatywę cenową do zastąpienia drogich parapetów wykonanych z marmuru i granitu. Połączenie 95% kamienia naturalnego i 5% żywicy poliestrowej to idealny duet o właściwościach fizyko-mechanicznych.

Parapety wewnętrzne z płyty drewnopochodnej charakteryzują się dużą wytrzymałością i łatwością montażu. Powierzchnia parapetów jest bardzo twarda, sama płyta jest lekka i odporna na pęknięcia. Dzięki mnogości kolorów oklein, można je dopasować do innych elementów wystroju, takich jak: panele podłogowe czy rolety. Płyta drewnopochodna odporna jest na wilgoć, jej gęstość wynosi 800-810 kg/m3. Do produkcji wykorzystywane są dąb oraz buk, co wpływa na najwyższą jakość.

Parapety aluminiowe Softline Lubartów mogą znieść nawet bardzo duże obciążenia, a więc warstwy śniegu czy silny wiatr. Nie grozi im korozja, co daje możliwość stosowania ich w deszczowych regionach. Można je wybrać w odpowiednim dla siebie kolorze, strukturze czy efekcie malowania imitującego wygląd drewna. Do ich produkcji wykorzystywane są blachy powlekane i surowe, które dają wyjątkową trwałość na zaplamienia, zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne.

Parapety aluminiowe typu płytka Softline – zaokrąglony kształt pozwala na optymalny odpływ wody, a także zapobiega nagromadzeniu się brudu. Niepowtarzalny wygląd to zasługa farb młoteczkowych, które dostępne są w trzech kolorach: miedź antyczna, stal antyczna oraz złoto antyczne. To styl dla miłośników unikalnych przedmiotów, które świetnie uzupełnią design całego domu. To nie jedyna zaleta tych parapetów. Są one również odporne na promieniowanie UV, temperaturę oraz wilgoć.

 

Parapety zewnętrzne stalowe i aluminiowe klasyczne/Softline Lubartów są pokryte folią, która zabezpieczać ma powierzchnię dekoracyjną. Blacha aluminiowa lub ocynkowa ma idealną grubość 1,2 mm (aluminium) i 0,7mm (stal). Wartości te pozwalają na długoletnią trwałość, a przy tym estetyczny wygląd. Dostępne są w wielu kolorach: jasny brąz, ciemny brąz, biały, srebrny, grafit, śnieżna biel, antracyt. Ich zadaniem jest chronienie budynku, dzięki odpowiedniemu odprowadzeniu wody. Elementy mocujące oraz wszystkie części zakończenia, skonstruowane są tak, by pasować do każdego typu okna, wykonanego z PCV, drewna czy aluminium. Dostępne są dwa wzory: parapety zagięte tradycyjnie, softline – o zaokrąglonym kształcie i w dowolnym kolorze z palety RAL – malowanie proszkowe.

Parapety zewnętrzne stalowe okleinowe klasyczne i softline to najwyższa jakość stali odporna na zniszczenia oraz działanie czynników chemicznych. Doskonale dopasują się do różnorodnych typów okien i elewacji. Cechuje je dopracowanie w najdrobniejszych detalach i łatwość montażu. Wysokogatunkowa okleina PCV dostosowana jest do warunków zewnętrznych, a dostępna jest aż w pięciu kolorach. Takie parapety idealnie komponują się z oknami drewnianymi lub PCV w okleinach drewnopodobnych.

Parapety wewnętrzne PCV Lubartów to istotny element wykończenia domu. Zapewniają one wrażenia estetyczne, ale też odpowiadają za podtrzymywanie okna, a co więcej – rozprowadzenie ciepła, jakie dają kaloryfery,  do wnętrza pomieszczenia. Dobrze zamontowane zapobiegają dostaniu się wody do środka domu, a także chłodu czy brudu. Są łatwe w czyszczeniu i montażu. Występują w wielu wariantach kolorystycznych. Ważne jest również to, że parapety wewnętrzne PCV Lubartów są niepalne, co wpływa na wzrost bezpieczeństwa. Dajemy możliwość wybrania rozwiązań dla indywidualnych wykonawców i inwestorów.

Nasza oferta

Nie znalazłeś tego czego szukasz? Zadzwoń do nas! Zawsze znajdziemy rozwiązanie!

Okna Lubartów Zbigniew Janczara

Punkt sprzedaży:
20-301 Lublin
ul.Fabryczna 15/6
NIP: 7141190851
Lubartów:
Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Administratorem danych osobowych jest firma PUH Zbigniew Janczara z siedzibą w Lublinie, ul. Fabryczna 15/6, NIP 7141190851. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane tylko w celu odpowiedzi na zadane pytanie.  Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne w celu kontaktu. Dane osobowe nie będą przechowywane. Odbiorcami danych będą podmioty współpracujące w Administratorem Danych w celu zapewnienia prawidłowej realizacji wydarzenia. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do PUODO, gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych,  narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

OKNA PCV ABAKUS Lubartów wykonane z polichlorku winylu, który utrzymuje odpowiednią temperaturę pomieszczenia.
To energooszczędne, a przy tym tanie rozwiązanie.

OKNA VEKA Lubartów zapewniają wysoką jakość i nowoczesny design. Idealne dla wymagających użytkowników.

OKNA SONAROL Lubartów łączą w sobie dbałość o detale i najniższe ceny. Testowane w różnych warunkach, wyróżniają się parametrami technicznymi.

Okna Lublin | Drzwi wewnętrzne Lublin | Bramy garażowe Lublin | Moskitiery Lublin | Rolety Lublin

najlepszej jakości okna Lubartów, parapety, klamki, rolety zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, nawiewniki okienne, stolarki aluminiowe, osłony wewnętrzne: żaluzje, rolety, moskitiery, plisy, bramy garażowe Lubartów