Warning: A non-numeric value encountered in /home/dziewano/domains/oknalubartow.pl/public_html/wp-content/themes/rttheme17/content_generator.php on line 123

Rolety zewnętrzne – system podtynkowy INTEGRO

System ten jest przystosowany do wykorzystania w nowych, właśnie budowanych obiektach. Istnieje możliwość jego wykorzystania również w budynkach już gotowych, ale konieczne będą odpowiednie zmiany w nadprożach. System ten daje bardzo duże możliwości projektantom i budowniczym. Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest całkowicie niewidoczna. Pozostałe elementy takie jak prowadnice czy skrzynka rewizyjna mogą być dopasowane kolorystycznie do okien. Elementy podtynkowe, dzięki temu, że nie ingerują w konstrukcję okna czy drzwi nie wpływają na bilans energetyczny domu. Powyższy system pozwala również na instalację rolety tylko w wersji zwijanej zewnętrznie (lewoskrętnej).

System rolet INTEGRO idealnie wkomponowuje się w elewację budynku stając się jej integralną częścią. Powierzchnia skrzynki jest jednocześnie podkładem pod dowolny materiał wykończeniowy, dzięki czemu skrzynka pięknie wkomponowuje się w fasadę.

Nowoczesna konstrukcja rolet w systemie INTEGRO umożliwia na dokonanie prac konserwacyjnych bez naruszania prywatności mieszkańców. System INTEGRO zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną, ponieważ nie ingerują w konstrukcję okna.

System ten można stosować również w istniejących budynkach, np. w trakcie wymiany okien. System rolet INTEGRO występuje w bardzo wielu wariantach kolorystycznych umożliwiając dostosowanie rolet do każdej elewacji.

W systemie INTEGRO istnieje również możliwość instalacji siatki przeciw insektowej, która przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza zapewni skuteczną ochronę przed różnego rodzaju przykrym robactwem.

integra03 integra02 integra01