Okna na profilach Softline 82 AD firmy VEKA

liczba komór
Liczba komór
7
Grubość pofilu zabudowy
Grubość pofilu zabudowy
82
mm
Przenikalność cieplna szyby Ug
Przenikalność cieplna szyby Ug
0.7
W/m2K
Przenikalność cieplna okna Uw*
Przenikalność cieplna okna Uw*
0.7
W/m2K
Profil Veka Softline 82 ad


Jeżeli poszukujesz okien o najwyższym poziomie efektywności energetycznej, to prostym i oczywistym wyborem będą profile okienne VEKA SOFTLINE 82 AD 3 szyby (2 uszczelki), które spełnią takie oczekiwania. Śmiało można powiedzieć, że należą do jednych najnowocześniejszych rozwiązań okiennych oferowanych na rynku. Parametrem spełniającym najwyższe standardy RAL – „Klasa A*” (PN-EN 12608) jest grubość ścianek zewnętrznych tych profili, która wynosi 3 mm (z tolerancją 0,2 mm).

Profile okienne VEKA SOFTLINE 82 AD ze swoją wielokomorową konstrukcją znajdują się w czołówce najwyższej klasy A profili okiennych. Na geometrię, zapewniającą świetną izolację termiczną i akustyczną okna, składają się profile ramy złożone z 7 komór i profile skrzydła mające 6 komór, co razem z głębokością zabudowy wynoszącą 82 mm, pozwala osiągnąć bardzo niski współczynnik przenikania ciepła o wartości Uf = 1,0 W/m²K dla samego profilu. Przy zastosowanym pakiecie zespolonym w układzie 3-szybowym z dwoma uszczelkami uzyskujemy efekt Uw poniżej 0,8 W/m²K dzięki czemu jest to jeden z najcieplejszych systemów okiennych na rynku. Ze względu na tak bardzo wysoką izolacyjność cieplną może być stosowany do budowy domów energooszczędnych.

Profile okienne VEKA SOFTLINE 82 AD 3-szybowe w systemie dwóch uszczelek (wewnętrznej i zewnętrznej) licują się z nimi pod kątem 15 stopni, co jest doskonałą gwarancją na poprawne odprowadzanie wody. Uszczelki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa w kolorze czarnym, szarym lub karmelowym co pozwala na optymalne dopasowanie do wykończenia profili.

Zaletą profili okiennych VEKA SOFTLINE 82 AD jest możliwość gięcia łuków a także zastosowanie szprosów wewnętrznych, zewnętrznych naklejanych lub dzielących konstrukcję okna. Ich wyważone proporcje i klasyczne wzornictwo, z bogatą paletą kolorystyczną i różnorodnymi wykończeniami, kompatybilność z wszystkimi dostępnymi na rynku okuciami (w tym z antywłamaniowymi) oraz bogaty wybór dodatkowych akcesoriów (skrzynki roletowe, parapety, uchwyty ścienne, itp.) powodują, że okna te są wyborem najlepszym z możliwych.