Okna na profilach Softline 76 AD firmy VEKA

liczba komór
Liczba komór
5
Grubość pofilu zabudowy
Grubość pofilu zabudowy
76
mm
Przenikalność cieplna szyby Ug
Przenikalność cieplna szyby Ug
0.5
W/m2K
Przenikalność cieplna okna Uw*
Przenikalność cieplna okna Uw*
0.82
W/m2K
Profil Veka Softline 76 ad


Budowa domu, remont mieszkania, to na pewnym etapie życia konieczność. Kwestią niezwykle istotną dla budżetu i późniejszej wygody użytkowania jest odpowiedni wybór bezpiecznych, doskonale izolujących okien. Jest to poważny wydatek, co przyczynia się znacząco do wagi zagadnienia. Konieczność stanowi rozważne rozpatrzenie producenta, kosztów zakupu i późniejszego użytkowania. To wszystko skłania do wyboru profili okiennych SOFTLINE 76 AD gwarantujących doskonałe wykonanie, trwałość i konkurencyjną cenę.

Jest to najwyższej jakości system profili o głębokości zabudowy 76mm, który dzięki unikatowej budowie ma znakomite właściwości termiczne, bo współczynnik przenikania ciepła Uw na poziomie 0,82 W/m²K, co znacząco wpływa na koszta ogrzewania. Z odpowiednio dobranymi okuciami i szybami zespolonymi, doskonale się sprawdza w bardzo trwałych i solidnych systemach okien. Konstrukcja jest znormalizowana i dzięki temu kompatybilna z dodatkowymi profilami firmy Veka, czyli stystemami drzwi balkonowych czy rolet zewnętrznych.

Dzięki specyficznej budowie profile Softline 76 AD nie tylko świetnie ekranują termicznie, ale dodatkowo doskonale izolują akustycznie. Stanową też znakomitą ochronę przed wilgocią. Wzmocnienie konstrukcji zamkniętym profilem ze stali ocynkowanej sprawia, że okna są bardzo trwałe i wyjątkowo odporne na sforsowanie, co wpływa radykalnie na komfort i bezpieczeństwo domowników. Wszystko to jest możliwe dzięki pięciokomorowej konstrukcji, zatem pomimo wąskiej głębokości zabudowy, można było zastosować wypełnienie 48mm. Dzięki wszystkim parametrom i trwałości profile Softline 76 AD oferowane są w najwyższej klasie profili - A.

Profile Softline 76 AD firmy VEKA stanowią świetną alternatywę dzięki doskonałemu stosunkowi ich wybornej jakości i ceny. Model ten spełnia wszelkie normy RAL, jak każdy produkt marki VEKA. Dzięki wysokiej odporności i trwałości pozwala nam na lata zapomnieć o problemie okien. Doskonała budowa i fantastyczne współczynniki izolacji termicznej i akustycznej sprawiają też, że systemy te pozwalają na ogromną oszczędność w kosztach ogrzewania. To najlepszy wybór, gwarantujący komfort i bezpieczeństwo domu.