Okna na profilach Perfectline 70 STANDARD firmy VEKA

liczba komór
Liczba komór
5
Grubość pofilu zabudowy
Grubość pofilu zabudowy
70
mm
Przenikalność cieplna szyby Ug
Przenikalność cieplna szyby Ug
1
W/m2K
Przenikalność cieplna okna Uw*
Przenikalność cieplna okna Uw*
1.2
W/m2K
Profil Veka Perfectline 70 STANDARD


Zalety okien na profilach Perfectline 70 STANDARD:

Bezpieczeństwo

Oś wrębu okucia w profilach Perfectline wynosi 13mm, sprawia to, że okno jest właściwie zabezpieczone przed ewentualnym wyłamaniem lub wyjęciem. Za bezpieczeństwo użytkowników oraz wytrzymałość okien odpowiadają stalowe wzmocnienia, które mają za zadanie usztywnić skrzydła i ramę. Dzięki powyższym funkcjom okno pełni rolę antywłamaniowego.

Elementy uzupełniające

System Perfectline oferuje także profile o zastosowaniu drzwi balkonowych, tarasowych, wejściowych lub innych specjalnych konstrukcji, które posiadają budowę przesuwno-uchylną. Okna można uzupełnić w dodatkowe wzmocnienia, elementy ozdobne, łączniki, parapety wewnętrzne z PCV, poszerzenia, rolety zewnętrzne, uchwyty ścienne itp.

Energooszczędność

Profile Perfectline zawierają pakiet szybowy wyposażony w ciepłą ramkę (współczynnik przenikania ciepła wynosi 1,0 W/m²K maksymalnie do 1,2 W/m²K). Jeżeli szybka zespolona posiada jeszcze lepsze właściwości utrzymania ciepła, wówczas dopuszcza się zastosowanie U okna niższe niż 1,0 W/m²K.

Klasa A

Profile można zaliczyć do klasy A, zgodnie ze standardami RAL, ponieważ ich ścianki zewnętrzne posiadają grubość 3 mm.

Liczba komór

Perfectline należą do profili produkowanych w 100% w systemie 5-komorowym. Prawie wszystkie skrzydła jak i profile ramy posiadają 5 komór.

Okucia

Profil Perfectline zapewnia wyposażenie okien w okucia różne typu, również w te antywłamaniowe. Dzięki tak zbudowanym profilom ram, można stabilnie przymocować okucia, a także inne elementy do stalowego podparcia o profilu zamkniętym.

Szklenie

Profile Perfectline pozwalają na obsadzenie szyb zespolonych o grubości od 6 do maksymalnie 42 mm. A przy wykorzystaniu dodatkowego elementu nawet do 49mm. Dzięki zastosowaniu właściwego pakietu szybowego i poprawnego montażu, okna spełniają wymogi 6 klasy izolacji akustycznej. Doskonale będą sprawdzać się w budynkach usytuowanych w pobliżu dróg, z dużym natężeniem ruchu.

Okna są mniej narażone na roszenie i zniszczenia, zapewnia to zastosowanie głębokiego montażu pakietu szybowego (21mm).

Uszczelki

Profile Perfectline posiadają 2 zewnętrzne uszczelki, które zapewniają ochronę przed napływającym zimnem i hałasem z zewnątrz, dzięki zamontowaniu uszczelek i profili z 15 stopniowym spadkiem. Sprawia to, że zanieczyszczenia i woda ławo spływają z zewnętrznych części okien.