Okna na profilach Perfectline 70 S-LINE firmy VEKA

liczba komór
Liczba komór
5
Grubość pofilu zabudowy
Grubość pofilu zabudowy
70
mm
Przenikalność cieplna szyby Ug
Przenikalność cieplna szyby Ug
0.7
W/m2K
Przenikalność cieplna okna Uw*
Przenikalność cieplna okna Uw*
0.95
W/m2K
Profil Veka Perfectline 70 S-LINE


Perfectline S-line to profile pięciokomorowe o głębokości zabudowy 70 mm renomowanej niemieckiej marki Veka, które są wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Stanowią doskonałą propozycję dla wszystkich, którzy chcą się zdecydować na produkt doskonałej jakości w rozsądnej cenie. Perfekcyjne materiały, zastosowane w konstrukcji profili, dają możliwość stworzenia doskonałych okien, które zagwarantują użytkownikom perfekcyjną ochronę przed utratą ciepła i hałasem. Profile Perfectline spełniają wymagania klasy 6 izolacji akustycznej, ponieważ są w stanie tłumić hałasy do 50 dB. Sprawdzą się zatem w budynkach, które zlokalizowane są w pobliżu dróg szybkiego ruchu.

Profile Perfectline S-line zostały wyposażone w pakiet szybowy z ciepłą ramką o współczynniku przenikania ciepła 1,0 W/m²K, dzięki czemu okna z tych profili są niezwykle energooszczędne. Perfectline S-line zaliczane są do standardów klasy A, ze względu na grubość ścianek 3 mm o najwyższym standardzie jakości RAL oraz dzięki obecności komór wewnętrznych, których szerokość przekracza 5 mm. W ramie profilu znajduje się pięć komór, w których zastosowano komorę wzmacniającą i stalowe profile wzmacniające konstrukcję. Profile Perfectline przystosowane są do dwu- i trzyszybowych pakietów o grubości od 6 do 42 mm, a z wykorzystaniem dodatkowego elementu - do 49 mm. Ponadto w profilach Perfectline zostały zastosowanie dwie uszczelki zewnętrzne, dzięki temu woda i zanieczyszczenia spływają z zewnętrznych części okien w szybkim tempie.

Dodatkowym atutem profili jest ich równość i gładkość (dzięki zlicowanym listwom międzyszybowym), co ułatwia pielęgnację i nie wymaga od użytkowników stosowania specjalnej konserwacji. Profile Perfectline charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem i opływowym kształtem oraz wysoką jakością i estetyką wykonania - są dostępne w pełnej gamie kolorów i oklein drewnopodobnych. S-line wyróżnia się półokrągłym skrzydłem i ramą. Profile idealnie komponują się w budownictwie jednorodzinnym.

Do standardowego wyposażenia profili można zaliczyć wzmocnienie ramy i skrzydeł stalą ocynkowaną, okucia ROTO NT, blokadę błędnego położenia klamki, mechanizm mikrowentylacji i dwa punkty antywyważeniowe na skrzydło. To wszystko sprawia, że okno z profili Perfectilne jest doskonale zabezpieczone przed wyłamaniem. System Perfectline jest przeznaczony do drzwi wejściowych, balkonowych, tarasowych czy przesuwno-uchylnych. Okna z tych profili mogą być montowane z parapetami wewnętrznymi z PVC, ale również istnieje opcja uzupełnienia ich roletami zewnętrznymi, łącznikami czy elementami ozdobnymi.