Okna na profilach Sonarol

Okna na profilach Sonarol stanowią innowacyjne rozwiązanie stolarki otworowej. Doskonale prezentują się zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Okna wkomponowane w strukturę budynku, przez co nadają mu szyku i eleganckiego wyglądu. Okna są bardzo funkcjonalne, mocne i trwałe, przeznaczone do długiego użyłkowania

Zalety okien Sonarol

Okna zapewniają ciszę w pomieszczeniu, ponieważ wykonane zostały z profili sześcio-komorowych wraz z pakietami trzy-szybowymi. Zapewnia to dużą odporność na dźwięki i hałas zewnętrzny. Okna doskonale izolują od dźwięków dobiegających z zewnątrz. Przebywanie w pomieszczeniu z oknami na profilach Sonarol jest komfortowe.

Okna posiadają doskonałe parametry izolacyjne. Są bardzo szczelne, przez co wpływają na oszczędne ogrzewanie mieszkania, szczególnie w porze jesiennej i zimowej.

Okna wyposażone zostały w zaczepy antywłamaniowe. Dzięki trwałym i niezawodnym okuciom można czuć się bezpiecznie w mieszkaniu. Wejście nieproszonego gościa przez okna na profilach Sonarol jest utrudnione.

Posiadają estetyczny i oryginalny wygląd wyróżniający je od okien tradycyjnych. Profile okien są lekko zaokrąglone, co nadaje im interesującego wyglądu. Okna wyposażone są w listwę przyszybową i uszczelkę koloru szarego lub czarnego. Całość tworzy estetyczną kompozycję bardzo przyjemną dla oka.

Okna są nowoczesne, funkcjonalne i energooszczędne. Inwestując w nie, zmniejsza się wydatki na energię i emisję dwutlenku węgla. Sonarol to okna ekologiczne, nieszkodliwe dla środowiska naturalnego i bezpieczne dla osób z problemami alergicznymi.