Okna na profilach redTECHENERGY i redARTEENERGY Salamander

liczba komór
Liczba komór
5
Grubość pofilu zabudowy
Grubość pofilu zabudowy
73
mm
Przenikalność cieplna szyby Ug
Przenikalność cieplna szyby Ug
1,1 lub 0,6
W/m2K
Przenikalność cieplna okna Uw*
Przenikalność cieplna okna Uw*
1,3 lub 0,96
W/m2K
Gwarancja
Gwarancja
5
lat
blualu
Okno redARTEENERGY - Salamander
 • profil redARTEENERGY o szerokości skrzydła 84 mm,
 • okucia Roto NT pokryte powłoką RotoSil Nano,
 • okna balkonowe dodatkowo wzmocnione stalą o grubości 2mm,
 • opcjonalnie zastosowane pakiety 3 szybowe U=0.5 lub U=0.6,
 • uszczelki zgrzewane w narożach,
 • zgrzew w technologii Abakus IRMC,
 • najlepsze w swojej klasie, parametry efektywności energetycznej uw = 0,8 W/m2K,
 • ciepła ramka miedzyszybowa w standardzie,
 • klamki Roto Secustic,
 • 5 lat gwarancji na cały produkt,
 • *dotyczy okna referencyjnego 1230/1480.

W celu zapewnienia sobie komfortu użytkowania oraz satysfakcji z produktu wystarczy sięgnąć po okna o profilu redTECHENERGY, redARTEENERGY. Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania oraz użytych materiałów, dzięki czemu są solidne, wywiązują się ze swojego zadania, a dodatkowo zachowują przy tym elegancki design, idealnie wpasowując się w otoczenie.

Profil w zabudowanie ma 73 mm szerokości, składa się na niego 5 komór uznanej marki B… W celu zapewnienia braku przewiewów użyte są doszczelnione listwy podparapetowe oraz uszczelki zgrzewane w narożach w specjalnej technologii IRMC. Dodatkowo zastosowane są okucia Roto NT, które są pokryte powłoką RotoSil Nano oraz poddawane odpowiednim procesom (takim jak cynkowanie i chromowanie) w celu uniknięcia korozji metalowych elementów, a także, dzięki swej konstrukcji, charakteryzują się zabezpieczeniami antywyważeniowymi.

Pakiety szybowe w tym profilu posiadają standardowe szyby zespolone, cechuje je najlepsze w swojej klasie parametry efektywności energetycznej uw = 0,8 W/m2K. Przepuszczalność światła jest wysoka a ochrona przed utratą ciepła zagwarantowana. Do tego w standardzie występują ciepłe ramki międzyszybowe.

Okna te oprócz swej funkcjonalności charakteryzują się także wspaniałym designem oraz dbałością wykończenia. Czym jest to zapewnione? Profilem klasy A w kolorze obustronnym i zewnętrznym barwionym, klamkami Roto Secustic dostępne w kolorach, takich jak:oliwka, biały, brąz, stare złoto, tytan mat i srebrne, oraz dodatkowo z możliwościami zablokowania otwierania okien. Okleiny podstawowe są do wyboru w kilku kolorach – antracyt, dąb bagienny lub złoty, mahoń, orzech czy nebraska, z kolei okleiny dodatkowe mają szerszy wybór kolorów, dzięki czemu można dostosować dany produkt pod indywidualny styl i kolorystykę danej przestrzeni.

Dodatkowo przy wyborze okien balkonowym można być pewnym, że zostaną one wzmocnione stalą o grubości 2 mm. W razie potrzeby na pakiet szybowy mogą składać się nawet trzy szyby o parametrach U = 0.5 lub U = 0.6. Dzięki powyższym właściwościom, wysokogatunkowym materiałom oraz dbałości o wszystkie szczegóły produkt ten zapewnia energooszczędność, komfort i satysfakcję z użytkowania. Nie straszne są nam przewiewy. Wszystko to sprawia, że okna o tym profilu objęte są 5-letnią gwarancją.

Kolory oklein podstawowych

 

Kolory oklein dodatkowych

 

Klamki