Okna na profilach Salamander


Salamander to niemiecka firma, zajmująca się produkcją profili okiennych, drzwiowych oraz samych okien i drzwi, czy też innego rodzaju akcesorii do stolarki okiennej i drzwiowej. Jest to uznany na całym świecie producent okien i systemów okiennych, który prowadzi produkcję nie tylko w Polsce, ale i w wielu krajach na całym świcie. Okna na profilach Salamander cieszą się bardzo dużą renomą i popularnością.

Okna to reprezentacyjną częścią budynku, a w dzisiejszych czasach są czymś więcej niż wyjście na świat. Ich wyjątkowy wygląd decyduje o całej estetyce budynku. To właśnie przez to okna jako części ścian zewnętrznych, pomimo swoich najwyższych wymaganiach jakościowych, muszą być gwarantem dotyczącym dużego bezpieczeństwa. Współczesny klient ma duże wymagania, co do ich formy, funkcjonalności i koloru.

Profile o najwyższej jakości firmy Salamander od bardzo dawna wyznaczają zadowalający poziom zaawansowania technicznego oraz wręcz idealnej jakości wypuszczonego produktu. Ich cechą charakterystyczną jest naprawdę intensywny biały kolor błyszczących profili, ale nie tylko. Dostępne także w szerokiej gamie kolorystycznej od barw gładkich, aż po te drewnopodobne, również z drewna szlachetnego, podobnie jak w okleinach dwustronnych oraz jednostronnych. Profile okienne Salamander pozwalają na zaspokojenie wszystkich wymogów wizualnych i użytkowych każdego klienta.